Imprezy okolicznościowe w Krakowie

Wesela

Ślub i wesele z Widokiem na Wawel brzmi imponująco, a w Hotelu Hilton Garden Inn Kraków jest to możliwe. Wiemy, że to niepowtarzalna chwila dla każdej Pary Młodej. Do dyspozycji naszych gości oddajemy dwie przestronne sale z zapierającym dech widokiem na Wawel:

  • sala bankietowa w której możemy zorganizować przyjęcie dla 160 osób,
  • sala Globe – będzie idealnym rozwiązaniem dla przyjęć kameralnych – do 80 osób.

Nowoczesne i klimatyzowane sale z możliwością dekoracji tematycznej, uzupełnimy wykwintnym menu, dostosowanym do preferencji i potrzeb każdego gościa. Oferujemy również menu wegetariańskie, dla alergików oraz menu dziecięce. Wszystkie potrawy przygotowywane są pod okiem naszego wybitnego Szefa Kuchni.

Na życzenie Pary Młodej zorganizujemy show kulinarne na żywo.

W wyborze najlepszego menu weselnego z pewnością pomoże wcześniejsza degustacja, w trakcie której będą Państwo mieli możliwość indywidualnej konsultacji z Szefem Kuchni.

Dla zabieganych i zapracowanych Par Młodych proponujemy coś wyjątkowego
pakiet All Inclusive. Organizację całej uroczystości bierzemy na siebie. Dołożymy wszelkich starań, aby planowane wydarzenie spełniło oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości zarówno od strony kulinarnej jak i organizacyjnej, a przygotowana impreza na długo pozostała w pamięci zaproszonych Gości.

Chrzciny, komunie, urodziny, rocznice…

Kameralne wydarzenia wymagają indywidualnego podejścia, a nasi specjaliści doskonale to rozumieją. Spersonalizowane menu, dekoracje tematyczne czy wyjątkowe atrakcje, zagwarantują, że ta wyjątkowa chwila pozostanie w pamięci rodziny i przyjaciół na długo.

Posiadamy odpowiednie miejsce na organizację niewielkich przyjęć dla kilkunastu osób, aż po duże wydarzenia do 160 gości. Spotkania zorganizujemy dla Państwa w Sali bankietowej, sali Globe lub w klimatycznej restauracji hotelowej.

Przestronne wnętrza z widokiem na Wawel, kącik zabaw dla dzieci, świetna lokalizacja w centrum miasta, duży darmowy parking oraz wyśmienite menu sprawiają, że Hilton Garden Inn w Krakowie jest najlepszym wyborem na organizację imprezy okolicznościowej

Bądź gościem na własnej imprezie – my zadbamy o wszystko.

Spędź z nami ekscytujące chwile!