Restauracja i bar

Restauracja

Do dyspozycji naszych gości oddajemy restaurację hotelową oraz lobby bar.

Nasza Kuchnia codziennie serwuje pyszne śniadania z zawsze świeżych i wyselekcjonowanych produktów.

Dania a la carte przygotowane z najwyższą dbałością i pasją, przez doświadczonego Szefa Kuchni są gwarancją niezapomnianych podróży kulinarnych. Naszych gości zapraszamy nie tylko na dania kuchni europejskiej, ale również klasyki międzynarodowe m.in. znany na całym świecie Mobley Burger, którego nazwa pochodzi od pierwszego hotelu Conrada Hiltona “Mobley” założonego w 1919 w Cisco w stanie Texas.

Karta dań zmieniana jest sezonowo aby zaspokoić nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Dla koneserów win, przygotowaliśmy specjalnie skomponowaną kartę, aby zadowolić najbardziej wytrawnych smakoszy.

Nasza restauracja to nie tylko wyśmienita kuchnia i profesjonalna obsługa, ale także elegancko urządzone wnętrze idealnie pasujące do spotkań mniej lub bardziej formalnych.

Bar

Bogaty wybór alkoholi, aromatycznych kaw i pysznych sezonowych herbat na ciepło i zimno oraz dań pasujących do zamówionych koktajli to idealny dodatek do niezobowiązujących spotkań towarzyskich, które umilą chwile spędzone w naszym lobby barze. Nasi najlepsi barmani zawsze znajdą dla Państwa jakąś wyjątkową propozycję.

Zapraszamy w godzinach:

Restauracja: 17:00 – 22:00

Bar: 11:00 -22:00

Katering

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą cateringową, która będzie doskonałym dopełnieniem Państwa przyjęcia okolicznościowego, konferencji czy wspólnie spędzonego z rodziną czasu. Zapewniamy spersonalizowany, uszyty na miarę, dostarczony na miejsce lub przygotowany do odbioru wyśmienity catering.

Organizujemy kameralne przyjęcia z zapewnienie obsługi i pełnego serwisu, ale także duże wydarzenia firmowe dla kilku tysięcy uczestników. Nasza praca w tym zakresie poparta jest ogromnym doświadczeniem ale również pasją gotowania i tworzenia coraz to nowych rozwiązań dla naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu w sprawie przygotowania spersonalizowanej oferty cateringowej.